Stáli jsme uprostřed noci v kroužku a povídali si, když k nám přišel Martin. Moc jsme ho neznali, ale to ho n ezastavilo. Říká: Ty jo, to byla pohoda. Prostě taková pohodová sobota. Smáli jsme se, ale on nekončil. Na příští Pohodové sobotě chce mít stánek s tetováním a graffiti. V tu chvíli nám bylo jasné, že se nám Pohodová sobota prostě moc povedla.


V parku nás byl plný asfalt. Přišli jsme, abychom podívali na módní přehlídky, vznesli se v balónu nebo navštívili některý ze stánků vimperských podnikatelů a výrobců.
V zapečetěných kasičkách na opravu Kapličky na Brantlově dvoře se určitě sešla krásná částka. Budeme ji znát, až se kasičky na MěÚ rozpečetí.
Odpolední program podpořilo Město Vimperk, Jihočeská hospodářská komora, Rohde & Schwarz a Nadace Via, velkou měrou pomohl i MěKS. ZŠ TGM nám poskytla přístup k vodě a elektřině a obrovsky při nás stál Marián Hupka. Módní přehlídky by se neobešli bez pomoci Aničky Píchové a jejích přátel – našich modelů a modelek.
Vimperk je naše město a bude se mu dařit, když potáhneme za jeden provaz. Vimpersko hledá nezvyklé způsoby, jak využívat město, prostory v něm a hlavně jak se navzájem podporovat, abychom byli jeden druhému prospěšní.
A důkazem, že se nám to daří, je, že na naše akce chodíte a pomáháte nám s nimi. Proto chceme poděkovat všem z vás, kdo se s námi do pobodných dobrodružství pouštíte: SDH Hrabice, Luboš Smola, Na míru od Míry, IS Vimperk, Ljuba Šváchová, Kateřina Glaz, Šárka Žlábková, Věra Vávrová – VAVI, Pekařství u Hrocha a Marie Dichtlová, Markéta Staňková, Jaroslava Šebestová, Dominika Chválová s přítelem, Míša Sochová a Iveta Pavlíková z Move to Live, manželé Rajniakovi, Aneta Švecová, Kateřina Glaz a Světlana Kysilová, Jaroslava Dejmková, Šárka Řezníková, Šárka Janásková, Ivan Strašil, manželé Frajkorovi, Vlasta Komrsková, Víťa Jakl, spolek Slunečnice, manželé Vlčkovi, Iveta Lahovcová, Kateřina Železná, Robert Czajlik, Monika Šašková, Jan Valenta, Pizza da Niko, Míša Černá a tým Kavárny ve skále, Martin Fišer, Bohumil Cais, Jan Švehla a BERIT, Karel Břečka, Radek Harazim, Josef Uhříček, Epigon, Daniel Spicar, Josef Vítovec, Mirka Dutková, manželé Bělíkovi, Lída Stejskalová, manželé Pomezní, Beata Šlemarová, Stanislava Kubačková, Lenka Kukačková, Světlana Ferková, Pekárna u Hrocha, kapely Přímý přenos a Martina’s Boys, SDH Vimperk, Iveta Preslová, Limuzin Servis Vimperk a taky díky GSI Invest za balón.

Těšíme se na shledanou 25. 11. 2018 v Cihelně na Pohodové neděli.

Věra Vávra,
Vimpersko

Telefon
+420 775 559 989
Adresa
Vimpersko z.s.
Hrabice 53
385 01 Vimperk
Bankovní spojení
115-4617500257/0100
05906334