Anes – šperky z hodinek

AneS je značka autorských šperků a doplňků Anety Švecové.

Mírová 406, 385 01 Vimperk. Telefon: 774 333 787

Aneta je vimperská milovnice steampunku, která se snaží tenhe výjmečný styl zakomponovat i do běžného života. Steampunk je sci-fi inspirovaná stoletím páry, technikou a pokrokem. Přitom pára je pro 19. století hlavním zdrojem energie. Kostýmy jsou oproti tomu z velké části inspirované viktoriánskou dobou. Kombinace viktoriánských korzetů a technických součástek je na první pohled neslučitelná. Přitom ale vytváří opravdu efektní a jedinečný styl. Aneta má vlastní obchůdek na sídlišti pod Detvou. Jezdí na různé trhy a můžete ji také kontaktovat třeba pomocí FB stránek AneS - šperky z hodinek. Jednou z jejích pravidelných zastávek je Pohodová neděle.
Jak řekl Albert Einstein: "Je tisíce způsobů jak zabít čas, ale žádný jak ho vzkřísit." AneS se o to svou tvorbou alespon pokouší... 


AVON a Minikavárna Sladká pauza – Iveta Lahovcová

Na pohodovou něděli je pro Vás u stánku Ivety Lahovcové s Avonem připravena vánoční inspirace dárkových balíčků pro celou rodinu. Na ukázku zde budou výrobky firmy Avon, které si budete moci vyzkoušet nebo objednat. Zároveň tu najdete i nabídku registrace pro "stálé zákazníky a avon lady" s možností využití dárků a firemních slev. Veškerá spolupráce je zdarma bez registračních a vedlejších poplatků.
Z Minikavárny Sladká Pauza Žárovná budou na stánku k zakoupení domácí lízátka bez cukru. Lízátka jsou výsledkem ruční práce a každé z nich je originál. Jsou vhodná jako malý dárek.

 


Bowling Bar

(v objektu KD Cihelna)
1. máje 477, Vimperk. Telefon: 388 411 014, 731 585 580, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bowling bar se nachází v Kulturním domě Cihelna. V příjemném bezbariérovém prostředí si můžete zahrát bowling, kulečník, stolní fotbálek, šipky, vzdušný hokej, na silovém boxeru, juke boxu nebo sledovat sportovní přenosy na velkoplošné projekci. Nabízíme skvělou zábavu i občerstvení ...
Naše provozovna je vyhledávána také pro firemní akce a rodinné oslavy… Parkování je na parkovišti KD Cihelna.

Sport a zábava

 • Dvě bowlingové dráhy
 • Pravidla bowlingu
 • Dva kulečníkové stoly
 • Davkrát stolní fotbálek
 • Šipky
 • Vzdušný hokej
 • Silový boxer
 • Juke box
 • Velkoplošná projekce pro sledování sportovních přenosů

Dovolujeme si naše návštěvníky upozornit, že vstup do prostoru bowlingových drah a za nimi je možný pouze v přezůvkách, proto je nutné donést si vlastní obutí. Cena hodiny bowlingu je 150 Kč. Kdo budete chtít hrát během Pohodové neděle bowling, nezapoměňte si rezervovat dráhu. :)


Fashion - Hana Chalupová

1. Máje 315, 385 01 Vimperk. Mobil: +420 728 979 878. E-mail: hanka.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. 

Obchůdek FASHION provozuji 18. listopadu již 5 let. Móda mne vždy velice bavila a tak si troufám říci, že mám práci doslova koníčkem. Najdete u mne sortiment oblečení od nejútlejšího mládí kojeneckého věku, až po zralý věk a to nejen pro děvčata a ženy, ale i pro chlapce a muže a to ve velikosti XS - XXXL.
Velice ráda vždy poradím s výběrem  toho správného oblečení, pokud je to zákazníkovo přání. Těším se na nové zákazníky.   
Fashion Hany Chalupové zajišťuje oblečení dětí na módní přehlídku.                         


GOMI - Ivana Rajniaková

Pletená a háčkovaná móda, Ivana Rajniaková, Mírová 431, 385 01 Vimperk. Telefon: 728 950 472, www.gomi.cz

Dlouho jsem nosila v hlavě myšlenku a v srdci přání tvořit něco originálního, mít něco svého a dělat věci tak, jak se mi líbí. 
A protože pocházím z krásné, ale věčně studené Šumavy, tak za jednoho chladného a temného večera jsem vzala do ruky háček a klubíčko... zapojila trošku fantazie a tím vzniknul můj první originální Vimperský kulíšek. K ručním pracím jsem inklinovala už jako malá maličká a to díky paní učitelce, které se pod rukama zrodily nádherné kousky, které jsem vždycky obdivovala.
U svých vlastních věcí garantuji originalitu, kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí. Při výrobě dbám zejména na použití kvalitních a osvědčených materiálů – přírodních či směsových přízí obsahující alpaku, 100% vlnu, hedvábí nebo bavlnu.
Všechny mnou vyrobené čepičky se vyznačují padnoucími střihy, propracovanými detaily, vkusnou jednoduchou barevností... prostě tak, aby co nejefektivněji zapadly do vašeho šatníku.
Střihy výrobků jsou většinou originální, často jsou výsledkem čiré improvizace a momentálního rozpoložení. 
Vše vzniká u mě doma v maličké dílně. Za celým procesem stojím já a mé ruce  a to od výběru přízí, přes výrobu, focení a balení. 
Každý originální kousek je vyroben poctivě a s láskou. 
GOMI je malou rybkou v rybníku hand made značek, ale pro mě je to celý svět, který mi pomáháte budovat a za to vám z celého srdce děkuji.

 

Jihočeská hospodářská komora 

Husova 9, 370 01 České Budějovice, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel: +420 387 318 433

Jihočeská hospodářská komora podporuje techniku a řemesla. 
Již podruhé zastoupena na našich akcích. Poprvé měla svůj stánek na Pohodové sobotě, teď si vyzkouší i neděli. Zástupce ČHK zajímá, jak spolupracují majitelé firem se školami a jak se školy zapojují do dění ve svých obcích. 
Na Pohodové sobotě budou studentky SOŠ Nerudova a předvedou líčení a česání pro každého, kdo se jim svěří do péče. Děkujeme ČHK, že naše akce podporuje a vysílá na ně své zástupce. Těšíme se, že opět přijede Kateřina Třísková, ředitelka prachatické oblastní kanceláře.

 


Hračky U Krtečka

1. Máje 108, 385 01 Vimperk. Telefon: 601 564 581, FB Hračky U Krtečka

Děkujeme za Vaši přízeň a budeme se těšit na Vaši návštěvu v našem hračkářství.

5. 8. 1997 byl dnem, kdy jsme otevřeli náš malý obchůdek. Myšlenka otevřít obchůdek s hračkami je snad sen každé maminky, která čeká miminko. Nám se to podařilo. Inspirací nám byla dcera Veronika i další malé děti a jejich radostné úsměvy. Dodnes se snažíme splnit přání malých, ale i velkých zákazníků. Letos to bude již 20 let,kdy jsme přivítali první zákazníky. Dnes má hračkárna novou tvář. Budeme pro Vás připravovat i eshop.
 
 

Kavárna ve Skále

Michaela Černá, Pivovarská 61, 38501 Vimperk. Telefon: 776 132 372, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dlouhá léta jsme si pohrávali s myšlenkou otevřít kavárnu, místo, kde by se lidé scházeli na kus řeči, mohli posedět nad šálkem dobré kávy nebo při sklence vína a na chvíli zapomenout na svět za dveřmi. Jednoho dne se naše cesty, sny a vize sešly, a tak Vás zveme na kus řeči. Těšíme se na Vás. Vaše Kavárna Ve Skále
Více zde: www.kavarna-ve-skale.cz


Kaplička na Brantlově dvoře

Kaplička na Brantlově dvoře potřebovala a stále ještě potřebuje opravu, protože byla téměř na spadnutí. Náš spolek si ji pronajal a začla ji opravovat. Máme za sebou I. etapu oprav, do které jsme investovali 450 000 Kč. Na fotkách vidíte kapličku ve stavu, ve kterém jsme ji přebrali a v podobě, jakou má teď. Až bude kaplička hotova, opravenou ji vrátíme městu Vimperk. Za tímto účelem jsme otevřeli sbírku a transparentní účet. Právě do této sbírky budete moci přispět během Pohodové neděle ve stánku Vimperska a u vchodu do Cihelny. 

Do kasiček jste doposud přispěli krásnou částkou 69 259 Kč. Ze srdce děkujeme!
Kaplička: Brantlův dvůr, Vimperk. Kontaktní osoba: Věra Vávra, 775 559 989, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


Korálkové šperky - Marcela Vlčková

Marcela Vlčková bude mít na Pohodové neděli stánek.

Říká: "Vyrábím šité korálkové šperky pro radost a ozdobu žen. Každý kousek je originál, ručně šitý a vymýšlený. Nikdy se nepotkají dvě ženy se stejným šperkem.
Nevím, co víc dodávat, dál se musí prohlížet."


Lastradance Academy

Lektoři: Pavel Bízek, telefon: 725 063 598​ Pavla Lhotská, telefon: 731 433 586, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., web: www.lastradanceacademy.cz

Naším cílem je roztančit (nejen) jižní Čechy. Rádi bychom co nejvíce lidem přiblížili tanec, tak jak jej vnímáme my. Také bychom rádi všem ukázali, že tanec  je  umění, které může člověku zásadně změnit myšlení a život, a to v tom nejlepším slova smyslu. Zabývame se tzv. social dance tanečními styly. Konkrétně je to kubánská salsa, dominikánská bachata, brazilský zouk a argentinské tango.
Co je to social dance? Podle Wikipedie, "sem patří tance, které mají společenskou funkci a souvislosti. Tančí se pro tanec jako takový a ne za účelem vystupování. Většinou nejsou složité a lidé je tančí, aby se potkávali a pro zábavu." Podle nás je smyslem takových tanců umožnit všem lidem svobodně si zatančit s kýmkoliv a kdekoliv. Bez rozdílu věku, pohlaví, národnosti a dalších bariér.

Pavel Bízek a Pavla Lhotská zatační během Pohodové neděle.


Move to Live - Dětské tance

Míša Sochová, Pivovarská 2, 385 01 Vimperk. Telefon: 775 115 059, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., www.fitnessvimperk.cz

Fitness centrum Move To Live se nachází v patře nad "restaurací MIŠ-MAŠ" - hlavní vchod je z parkoviště (bývalá tržnice).

 • dětské kroužky - tance, divadélko, angličtina
 • mimo jiné u nás najdete saunu a solárium
 • zónu zaměřenou na redukci nadváhy (nejen žen) Vacu Fit,Thermo Fit, Rolletic, Vibro Gym
 • skupinové lekce TRX, Cross fit Pump, Zumba, Step AE, TABATA, Bodyforming,HSSP, Zdravá záda

Máte také možnost využít služeb trenéra.


Mýdla, bižuterie - Jaroslava Šebestová

Na vimperském sídlišti se skrývá hodně talentovaných lidí.
Jaroslava Šebestová je jednou z nich.Na jejím stánku na Pohodové sobotě najdete voňavá mýdla a bižuterii inspirovanou andělíčky.


Pekařství U Hrocha

Pivovarská 1,  385 01 Vimperk
Otevírací doba: Po - Pá: 6.00 - 17.00, So: 6.30 - 12.00, objednávky na tel. +420 606 617 073, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., www.pekarstviuhrocha.cz   
 
Nějak nám chyběla vůně čerstvého pečiva při ranní snídani a nedělní odpolední kávě. A tak vznikl nápad otevřít prodejnu pečiva - sladkého i slaného. Vybrali jsme si prodejnu na "obchodní třídě" Volyně a v "úzké ulici" ve Vimperku, tak abychom byli dobře dostupní. Otevírací dobu jsme uzpůsobili tak, aby si mohli čerstvé pečivo koupit ranní ptáčata i ti, co si rádi pospí. 
Nabízíme široký výběr pečiva a Vimperáky by mohlo zajímat, že jedním z našich hlavních dodavatelů je Pekařství Hanžl. Štoly a vánočky, které se hodí k předvánoční Pohodové neděli, jsou právě od Hanžlů.
Přijďte, těšíme se na vás.
 
                           

Dekorace Renake - Renata Krejčová

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Renata o sobě a své práci říká: "Dobrý den všem. Jmenuji se Renata Krejčová. Chci se s vámi podělit o všechny krásné věci které tvořím. Od malička mě baví jakákoliv ruční práce. Je jich málo, které jsem ještě nevyzkoušela. Vyučila jsem se ruční krajkářkou. I když v dnešní době paličkuji hodně málo. V poslední době mi přirostl k srdci černý žíhaný drát, který ohýbám a kroutím. Dá se říct že "krajkuji z drátu", postupně jsem přidala šití, které mi také není cizí a různé dekorace ze všeho možného. Do každého výrobku dávám kus svého srdce a fantazie, snažím se, aby výrobky byly plně funkční a plnily svůj účel. Hodí se na chalupu i do moderního bytu, kde se tato dekorace dá vkusně použít. Ruční práce je pro mne velkým relaxem. Pokud se vám moje výrobky budou líbit, budu velice potěšena. Můžete si je objednat přes e-mailovou adresu, Facebook, Messenger, WhatsApp. Dotazy ráda zodpovím, nebojte se zeptat. Přeji krásný den Renata K."

  


Spolek Slunečnice

1. máje 74, 385 01 Vimperk. Telefon: Jana Šabršulová - 774 966 533, Radka Furišová - 606 610 585.www.spolekslunecnicevimperk.webgarden.cz

I lidé s postižením mají stejné základní potřeby jako lidé bez postižení - chodit do školy se svými vrstevníky, mít smysluplnou práci, bezpečný domov, rodinu, přátele, mít možnost bavit se ve volném čase, prožívat běžné vztahy, ať už kamarádské či partnerské...

Získání a upevnění sociálních a pracovních dovedností, potřeba podpory při kontaktu s veřejností, potřeba být užitečný, mít pocit vlastní hodnoty, to jsou potřeby, jejichž naplňování není snadné v prostředí velkokapacitního pobytového zařízení ústavního typu. Proto Spolek Slunečnice reagoval na potřeby cílové skupiny osob s mentálním postižením, jejichž naplnění zvýší pravděpodobnost začlenění se do běžné společnosti, včetně pracovního uplatnění.
K naplnění svých potřeb potřebují tito lidé podporu a otevřenost společnosti, a to jim v našem spolku nabízíme.

Dílny jsou místem vzájemného setkávání lidí se zdravotním postižením s lidmi zdravými a to při společných pracovních činnostech, kde tito lidé získávají nové zkušenosti a dovednosti.
Vyškolení pracovníci nabízejí uživatelům dílen především vstřícné pracovní prostředí s přátelskou domácí atmosférou, individuálním přístupem a respektováním jejich přání a potřeb.
...chceme být s vámi, buďte s námi...

 

Sport 11 Šumava - Stanislava Fritzová

1. Máje 108, Vimperk 385 01. Telefon: 603 583 606, 777 066 359, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., www.sport-kvilda.cz

Firma Sport 11 Šumava s r.o. začínala ve Kvildě v roce 1999 pod názvem SPORT Kvilda. Začínalo se téměř od nuly s minimálními finančními prostředky se skromným sortimentem. Protože jsme neznali, co a jak prodávat, vyvíjelo se všechno hekticky a dle přání zákazníků. Pronajali jsme si malý nevyužitý nebytový prostor patřící k prodejně potravin ve Kvildě a postupně jsme ho zařizovali a vybavovali zbožím. 

Jelikož byla v té době Kvilda hodně navštěvována turisty, tak to byl správný krok. Sortiment zboží vlastně určovali zákazníci, kteří projevili zájem o koupi. 

Tak jsme nabízeli postupně velmi široký sortiment pro turisty, běžkaře, cyklisty a mnoho dalších aktivit zejména v oblasti technického oblečení, potřeb a výbavy pro pohyb v přírodě. Jelikož zájem zákazníků neustále stoupal a my jsme již neměli prostor pro další zboží, vznikl nový obchod nazvaný Obchod pro tebe. Ten se nachází v samostatné budově pod potavinami. 

Tak nabízíme v současné době zejména dětské oblečení, boty pro dospělé i děti, hračky a sportovní potřeby pro další sportovní aktivity. Je zde též zavedená půjčovna jízdních trekových kol Apache a půjčovna vybavení na běžkové lyžování. 

Třetí obchod vznikl ve Vimperku, jelikož zakladatelka obchodu je vimperská rodačka, tak má k tomuto městu citový vztah. Hledali jsme prostory k pronájmu, nejprve jsme byli dva roky proti autobusovému nádraží, ale prostor byl pro náš sortiment malý, tak se podařilo přemístit prodejnu do ulice 1. máje proti poště. 

Zde nabízíme sportovní technické oblečení pro dospělé i děti a dle poptávky se sortiment rozšířil o doplňky pro gymnastiku, fitness, floorbal, hokej, brusle, pinpong, tenis, šipky, in line brusle a mnoho dalších věcí. 

Zjistili jsme také, že ve Vimperku a okolí není nabídka kvalitní obuvi jak pro dospělé, tak děti včetně domácí obuvi, proto se sortiment rozšířil i tímto směrem. Nabízíme kvalitní outdoorovou i streetovou obuv pro děti a dospělé zákazníky.

11 důvodů, proč u nás nakupovat

1. Rozsáhlý sortiment kvalitního zboží.

2. Poradíme kvalifikovaně s výběrem Vámi žádáného artiklu.

3. U nás se setkáte s ochotou a vstřícností.

4. Možnost výměny zboží bez problémů (v původním stavu).

5. Velká úspěšnost při vyřizování oprávněných reklamací.

6. Poctivé ceny

7. Slevový systém 5 % až 19 %

8. Prodejní doba bez polední přestávky

9. Při větším nákupu dáváme dárek 

10. Mimo prodejní dobu přijedeme, pokud potřebujete nakoupit v prodejně ve Vimperku.

11. Reagujeme na poptávku v mezích možností.

Pro větší pohodu zákazníků či jen návštěvníků nabízíme kávu, čaj a svařené víno za velmi příznivé ceny.
A proč to děláme? Protože nás těší narůstající zájem o náš sortiment a vracející se stálí spokojení zákazníci.
Váš SPORT11ŠUMAVA s.r.o. je tu pro Vás.


NERUDOVKA

Střední škola a Základní škola, Nerudova 267, 385 01 Vimperk. Úřední hodiny: 8.00-14.00. Tel.: 388 411 471

Naše škola nabízí velké množství oborů v různých oblastech. Na Pohodové neděli se představí naše studentky oboru kadeřníce - vizážistka.
Nabízíme vzdělání v oblasti elektro, stavební, zemědělské a lesnické, a v oborech služeb. Odborná výuka, vedená zkušenými pedagogy, umožňuje žákům získat praktické zkušenosti v kvalitním výukovém prostředí a praxi u renomovaných firem. Praxe je částečně realizována na smluvních pracovištích.
Při založení před více než čtyřiceti lety měla naše škola jeden učební obor. Nyní máme téměř dvě desítky oborů, 110 zaměstnanců ve dvou městech a více než čtyři stovky žáků.
Střední škola je dynamické místo známé svým týmovým pracovním prostředím. Našim studentům ve všech oborech nabízíme možnost dalšího profesního růstu a rozvoje. Studentům navíc poskytujeme skvělé technické zázemí, možnost stipendií a oborovou prostupnost. Některé obory jsou jediné v Jihočeském kraji a jeden obor je dokonce celostátně unikátní.


Škola Třeboň

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Vrchlického 567, 379 01 Třeboň

Modelářství a návrhářství oděvů
Studentky a studenti tohoto oboru budou modelkami na našich přehlídkách při Pohodové neděli. Loni jim to moc slušelo, přijďte se na ně podívat znovu.

Čtyřletý umělecký studijní obor zakončený maturitní zkouškou
Zaměření oboru:
Umělecký obor připraví výtvarně technické pracovníky schopné navrhovat i zhotovovat oděvy i doplňky, využívat výpočetní techniku při uměleckých činnostech. Výrazným znakem oboru je výuka výtvarných předmětů- především výtvarné přípravy, figurálního kreslení, navrhování oděvů, písma. 
Důraz je kladen na kreativní tvorbu vlastních výtvarných návrhů a jejich realizaci. Součástí výuky je každoroční odborná praxe. V průběhu studia žáci absolvují studijní pobyt v přírodě zaměřený na kresbu a malbu v plenéru, jsou  zapojováni do mnoha tvůrčích aktivit, ať již v rámci interních projektů /četné soutěže, výstavy, přehlídky…/, nebo projektů s partnerskými školami.
Vybavení školy:
K přípravě studentů slouží univerzální i speciální šicí stroje s přídavnými zařízeními, vyšívací stroje, okrouhlé řetízkovací stroje, elektroparní žehličky, žehlící lisy, fixační technika, grafický systém na konstrukci oděvních dílců, plotr.
Uplatnění:
Uplatnění nacházejí absolventi jako návrháři a modeláři v oděvních ateliérech, jako návrháři scénických kostýmů, mohou se realizovat jako soukromí podnikatelé, pracovat v reklamních agenturách. Úspěšní absolventi mohou pokračovat ve studiu na vysokých školách nebo VOŠ.

 


Obchod Univerzal – Zdena Heřtová

Nádražní 597, 385 01 Vimperk. Tel.: 603 959 982

Prodejna je umístěna naproti autobusovému nádraží a jak její název napovídá, najdete tu opravdu široký výběr věcí. Vedle módy a obuvi si můžete vybrat i ze spodního prádla Andrie. Svou návštěvou v Univerzalu uděláte radost také dětem, protože jsou tu k dostání hračky pro ně. A aby se nám dobře spalo, v obchodě je i sběrna peřových polštářů a dek, které odsud můžete nechat odeslat na čištění.


Pletení z papíru a háčkování, kabelky

Jarka Dejmková

Pocházím z Prahy, ale již přes 40 let žiji v mém milovaném Husinci. Po celý svůj život, kam mi paměť sahá, se zabývám ručními pracemi, ať již je to pletení, háčkování,  vyšívání a ráda zkouším stále něco nového. Před zhruba šesti až sedmi lety jsem náhodou díky své kamarádce objevila pletení z papíru, které mne tak nadchlo, že se tomuto koníčku či spíše koni věnuji stále a stále mne baví. Je to koníček dosti náročný, tak věřím, že ruce budou sloužit dále a já se budu učit a učit. Jsem ráda, když se mé výrobky líbí a s radostí využívám maličkostí k obdarování mých blízkých i kamarádek a známých. Proto jsem také začala vyrábět kabelky a různá pouzdra. I ty budou k vidění na mém stánku.

Už těším na Pohodovou neděli. Přeji vám příjemný den.

 

 


Zlatnictví – Anna Píchová

Rožmberská 71, 385 01 Vimperk

Hledáte zajímavý šperk či hodinky jen tak pro radost? Navštivte naše klenotnictví.

Zlatnictví – Anna Píchová – bylo otevřeno ve Vimperku v roce 2014. Ve světě šperků se však pohybujeme již 18 let.
V naší prodejně v Rožmberské ulici nabízíme našim zákazníkům široký sortiment šperků ze zlata, stříbra, chirurgické oceli a přírodních drahých kamenů v různých cenových relacích. V našem sortimentu nechybí velký výběr hodinek různých značek a samozřejmě i rozličné nástěnné hodiny. Zajišťujeme kompletní zlatnický a hodinářský servis. Provádíme zlatnické a hodinářské opravy.

Dále nabízíme zakázkovou výrobu šperků včetně snubních prstenů.

Snubní prsteny je možno vyrobit ze žlutého, bílého nebo červeného zlata, možná je i kombinace lesklých a matovaných ploch. Umíme vyrobit snubní prsten dle předlohy zákazníka. Na snubní prsteny je možno vyrýt jména novomanželů, datum svatby, ale i jiná slova.

Nevíte si rady s výběrem dárku pro Vaše nejbližší? Nabízíme řešení v podobě praktických dárkových poukázek.

 

 

 

Telefon
+420 775 559 989
Adresa
Vimpersko z.s.
Hrabice 53
385 01 Vimperk
Bankovní spojení
115-4617500257/0100
05906334