VERA
Věra Vávra

Věra se narodila ve Vimperku, po studiu na VŠ a několikaletém působení v Praze se do Vimperka vrátila. Studuje v doktorském programu Německá a francouzská filosofie na FHS UK a pracuje ve VAVI. Je vdaná a ve Vimpersku je se svým bratrem, Jirkou Vávrou. Věra se kromě Pracovní skupiny věnuje žádostem o granty a shání pro nás informace a kontakty z oblasti komunitního plánování. Věra je místopředsedkyní našeho spolku.

STANDA
STANDA HUBÁČEK

Standa je ze čtvrté generace vimperských starousedlíků. Především ho zajímá pohled na věc obyčejných lidí. Je to vášnivý ochránce přírody a její fotograf. Hodně fotek na našem webu je od něj. Díky! Standa má čtyři děti.

MARTINA
Martina Bělíková

Martina bydlí v Křesanově společně se svým manželem a dvěma dětmi. Pochází z Borovan u Českých Budějovic a do Vimperka se přestěhovala před sedmi lety. Pracuje jako personalistka ve společnosti Bachl a před tím studovala v Českých Budějovicích. Záleží jí na Vimperku i Křesanově, protože tu plánuje strávit svůj život. Z Borovan si přinesla inspiraci z rekontsrukce tamního zámku. Na tomto příkladu viděla, jak se z opuštěného a chátrajícího místa stalo centrum života obce. Doufá, že něco podobného se podaří i ve Vimperku. Ráda se pohybuje mezi společensky aktivními lidmi, a proto se stala členkou Vimperska.

MIRKA
Mirka Fridrichová Kunešová

Mirka je výtvarnice a restaurátorka. Pochází z rovinatého kraje středních Čech. Šumavu a město Vimperk má ráda pro krásnou horskou přírodu, historické památky a dějiny staré i novější.

MIRKA D.
Mirka Dutková

Mirka Dutková se narodila ve Vimperku. Vystudovala Vyšší odbornou školu v Táboře, obor ochrany krajiny, ekologie a pozemkové úpravy. Pracovala 11 let ve vimperské Rohde & Schwarz jako podnikový ekolog a bezpečnostní technik. Nyní je zaměstnaná ve Strakonicích ve firmě Schambeck Bohemia. Miluje sport, Šumavu, motorky. Do spolku Vimpersko vstoupila s tím, že nechce sedět doma na zadku, 😉ale chce se aktivně podílet na budoucnosti Vimperka. Chce Vimperk živý, přátelský jako je ona sama a ostatní členové Vimperska. 😉

Telefon
+420 775 559 989
Adresa
Vimpersko z.s.
Hrabice 53
385 01 Vimperk
Bankovní spojení
115-4617500257/0100
05906334