V sobotu dopoledne jsme po Vimperku rozmístili kapličky, do kterých může každý z nás přispět na opravu Kapličky na Brantlově dvoře.

Turisté i místní nám začali do sbírky hned přispívat. Jen při rozmisťování kasiček jsme tedy vybrali více než 500 Kč. Kdo konkrétně byli naši dárci?

V Trafice Camélie to byl pan Ladislav Lázeňský, bývalý hokejový rozhodčí. Do Vimperka přijel v sobotu na výlet, a když slyšel náš rozhovor se slečnou Kysilovou, tak hned hodil něco do nově umístěné kasičky. Podobně to probíhalo i v Městském informačním středisku a v Kavárně ve Skále. Na obou místech nám jen tak během rozhovoru o kapličce přispěli 3 návštěvníci Vimperka. V květinářství paní Hodinové věnovala další příspěvek i Věrka Bártová.

Moc všem děkujeme a doufáme, že se přidá každý z nás. Když budete přemýšlet nad minimální částkou, kterou byste chtěli darovat, je dobré vědět, že jedna eternitová taška na novou střechu pro Kapličku stojí 60 Kč.

Kasičky najdete v Kavárně ve Skále, v Městském informačním středisku, v Květinářství Evy Hodinové a v Trafice Camelie.  

Kdybyste chtěli na Kapličku věnovat skupinový příspěvek podobně, jako to udělal Senior klub Vimperk, můžete přispět na transparentní účet sbírky.

Moc vám děkujeme!

Kasička v Kavárně ve Skále

Kasička v Trafice Camelie

Kasička v Městském informačním středisku

Kasička v Květinářství paní Hodinové

Telefon
+420 775 559 989
Adresa
Vimpersko z.s.
Hrabice 53
385 01 Vimperk
Bankovní spojení
115-4617500257/0100
05906334