Anes – šperky z hodinek

AneS je značka autorských šperků a doplňků Anety Švecové.

Mírová 406, 385 01 Vimperk. Telefon: 774 333 787

Aneta je vimperská milovnice steampunku, která se snaží tenhe výjmečný styl zakomponovat i do běžného života. Steampunk je sci-fi inspirovaná stoletím páry, technikou a pokrokem. Přitom pára je pro 19. století hlavním zdrojem energie. Kostýmy jsou oproti tomu z velké části inspirované viktoriánskou dobou. Kombinace viktoriánských korzetů a technických součástek je na první pohled neslučitelná. Přitom ale vytváří opravdu efektní a jedinečný styl. Aneta zatím ještě nemá vlastní obchůdek, ale můžete ji kontaktovat třeba pomocí FB stránek AneS - šperky z hodinek.
Jak řekl Albert Einstein: "Je tisíce způsobů jak zabít čas, ale žádný jak ho vzkřísit." AneS se o to svou tvorbou alespon pokouší... 


Autorské šperky

Ing. Jaroslava Rákosníková, je rodačka z Vimperka, kde trvale žije a od roku 2015 tvoří cínované šperky.
Veliká úcta a láska k přírodě k minerálům a polodrahokamům ji provází již od dětství. Inspirace touto krásou a nádhernou energií kamenů ji dovedla k technice měkkého pájení a modelování cínu, stříbra i mědi. Kromě kamenů používá i sklo a keramické detaily.
Tak zpracovává a tvoří své originální šperky pro své stejně originální a nadšené zákazníky.


Bowling Bar

(v objektu KD Cihelna)
1. máje 477, Vimperk. Telefon: 388 411 014, 731 585 580, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bowling bar se nachází v Kulturním domě Cihelna. V příjemném bezbariérovém prostředí si můžete zahrát bowling, kulečník, stolní fotbálek, šipky, vzdušný hokej, na silovém boxeru, juke boxu nebo sledovat sportovní přenosy na velkoplošné projekci. Nabízíme skvělou zábavu i občerstvení ...
Naše provozovna je vyhledávána také pro firemní akce a rodinné oslavy… Parkování je na parkovišti KD Cihelna.

Sport a zábava

 • Dvě bowlingové dráhy
 • Pravidla bowlingu
 • Dva kulečníkové stoly
 • Davkrát stolní fotbálek
 • Šipky
 • Vzdušný hokej
 • Silový boxer
 • Juke box
 • Velkoplošná projekce pro sledování sportovních přenosů

Dovolujeme si naše návštěvníky upozornit, že vstup do prostoru bowlingových drah a za nimi je možný pouze v přezůvkách, proto je nutné donést si vlastní obutí. Cena hodiny bowlingu je 150 Kč. Kdo budete chtít hrát během Pohodové neděle bowling, nezapoměňte si rezervovat dráhu. :)


Cukrárna a kavárna U Jelena

Pivovarská 75, 385 01 Vimperk. Telefon: 736 450 589, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Cukrárna U Jelena se nachází v centru města Vimperk v nově zrekonstruovaných prostorách. Svým zákazníkům nabízí širokou nabídku zákusků vlastní výroby tradičních i lehkých italských receptur. Na své si zde přijdou i milovníci výborné italské kávy Lavazza, čajů Dilmah, ovocných koktejlů a točené i kopečkové zmrzliny.

Pro hosty je v naší cukrárně volně přístupný bezdrátový internet a venkovní terasa s dětským koutkem. Nahlédněte do naší cukrárny.

Těšíme se na Vaši návštěvu...


Čalounice Beďula

Bedřiška Staňková, Mírová 469, 385 01 Vimperk: Sídliště - Budova COOP - Detva - suterén. Telefon: 775 233 852, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., IČ: 47214457

V roce 1993 jsme začali jako drobní živnostníci při zaměstnání s opravami čalouněného nábytku. Postupně se rozšiřovali o výrobu a renovaci starožitného nábytku.
Reklamou nebyl Internet ani vizitky, ale námi odvedená práce a komunikace mezi lidmi. A jak zjišťuji, je to tak i dnes. 

Nabízíme:

 • Opravy jakéhokoliv čalouněného nábytku
 • Renovaci starožitného nábytku - včetně oprav i úprav dřeva
 • Výrobu drobného čalouněného nábytku

Můžete si vybrat z široké nabídky potahového materiálu.

Ptají se mne lidé, zda se mi vyplatí toto řemeslo dělat. Odpovídám ANO.
Jak se stále potvrzuje, vrací se zlaté české ručičky. A Vy "lidičkové" to oceňujete. Již jste vyléčeni z hezkého, ale hlavně levného "diskontního" nábytku. Ano. Opravíme jej. Ale vyjde někdy na víc, než jste ho nakoupili. Nevíte, že při odstrojení se sedačka rozpadne. Že, jakákoliv výplň se dává ta nejlevnější, tím pádem žádná a Vy za pár měsíců sedíte na měkkém "NIC".
Promiňte, musela jsem to napsat. Slyším to totiž každou chvíli a vězte, že nás není tolik, kdo tyto opravy dělá :-).
A proto? Stahujete z půd a chalup nábytek, nebo "serfujete" po bazarech.
Prostě přinesete to, co kdysi desetiletí sloužilo. Po celkové opravě víte, že sedíte na poctivě provedené práci. Nemluvím zde za sebe.

I když vlastně ano. Ale hlavně za ty, kteří toto řemeslo dělali dávno přede mnou. :)


CVAKNI TO!

Luční 501, 385 01 Vimperk. Telefon:  720 414 786

Čeká Vás společenská událost? Chcete zažít něco jedinečného a zábavného? Půjčte si fotoaparát na instantní fotografie! :-)

Náš FB je zde.


Dárky u Kocoura

Náměstí Svobody 39, 385 01 Vimperk. Telefon: 603 175 190

Dárky U koucoura jsou tím nejlepším místem, jak vybrat pro své blízké něco, co jim udělá opravdovou radost.
Vše Vám krásně zabalíme a těšíme se na Vás.


Dekorace a výzdoba, svatby

Jana Zelenková

Janča Zelenková má FB skupinu Dekorace a výzdoba, svatby. Janina bude zdobit a aranžovat Cihelnu, aby se Vám tam líbilo. Sama k svému aranžování píše: "Vždycky se snažím zkombinovat všechno podle vkusu a představ svých zákazníků. Ráda pracuji se širokou škálou barev a různými texturami a materiály. Jde mi o to, aby interiér nebo exteriér zářil. Umím vyrobit jakoukoli dekoraci.  Pro svatby dělám věci na auta, zdobím stoly, vyrábím vývazky. Poradím si se závoji, podvazky a celou hostinou. Může být venku nebo uvnitř. V době svateb umím zajistit i prodej svatebních šatů a doplňků pro nevěsty...

Vyrábím i jarní, letní, podzimní a zimní dekorace. Hodně práce mívám o Velikonocích, kolem Valentýna a můžu Vám pomoct s výzdobou jakékoli party nebo narozeninové oslavy. K narození dítěte umím vyrobit plenkové dorty. Samostatnou kapitolou jsou dušičkové věnce a vánoční dekorace všeho druhu. :)

Budu se těšit, že se zastavíte u mého stánečku na Pohodové neděli. Uvidíte mnoho druhů vánočních a zimních dekorací, které budou na prodej i na objednávku. Advent bude za dveřmi. A na konec: Kdo z vás má rád svatby, přijde si na své."

Naše Facebooková skupina.


Dominika Chválová - Fotografické a vizážistické studio pro ženy

Telefon: 720 414 786

Jsem fotografka, make-up artistka (certfikovaná vizážistka) a vlasová stylistka (společenské účesy a základní úprava vlasů) :-)
Prohlédněte si profil mého studia a přihlašte se do jednoho z programů.
Těším se na Vás.


GOMI

Pletená a háčkovaná móda, Ivana Rajniaková, Mírová 431, 385 01 Vimperk. Telefon: 728 950 472, www.gomi.cz

Dlouho jsem nosila v hlavě myšlenku a v srdci přání tvořit něco originálního, mít něco svého a dělat věci tak, jak se mi líbí. 
A protože pocházím z krásné, ale věčně studené Šumavy, tak za jednoho chladného a temného večera jsem vzala do ruky háček a klubíčko... zapojila trošku fantazie a tím vzniknul můj první originální Vimperský kulíšek. K ručním pracím jsem inklinovala už jako malá malička  a to díky paní učitelce, které se pod rukama zrodily nádherné kousky, které jsem vždycky obdivovala.
U svých vlastních věcí garantuji originalitu, kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí. Při výrobě dbám zejména na použití kvalitních a osvědčených materiálů – přírodních či směsových přízí obsahující alpaku, 100% vlnu, hedvábí nebo bavlnu.
Všechny mnou vyrobené čepičky se vyznačují padnoucími střihy, propracovanými detaily, vkusnou jednoduchou barevností...prostě tak, aby co nejefektivněji zapadly do vašeho šatníku.
Střihy výrobků jsou většinou originální, často jsou výsledkem čiré improvizace a momentálního rozpoložení. 
Vše vzniká u mě doma v maličké dílně. Za celým procesem stojím já a mé ruce  a to od výběru přízí, přes výrobu, focení a balení. 
Každý originální kousek je vyroben poctivě a s láskou. 
GOMI je malou rybkou v rybníku hand made značek, ale pro mě je to celý svět, který mi pomáháte budovat a za to vám z celého srdce děkuji

 

Květinářství Anička

1. Máje 3, U Jelena, 385 01 Vimperk. Telefon: 602 954 157, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., web: www.kvetinarstvianicka.cz

Jsme malá rodinná firma, která ve Vimperku funguje od roku 2005. Své řemeslo děláme s láskou, od srdce, jak nejlépe umíme. S úsměvem a ochotou se snažíme, aby každý zákazník dostal to nejlepší.
U nás najdete široký výběr řezaných, hrnkových a umělých květin, dekorací, dekoračního a aranžovacího materiálu, dárkové zboží, svíčky, květináče, hnojiva, substráty a mnoho dalšího. Jak říkají naši zákazníci: "U Růžičků najdete téměř vše". U nás si můžete objednat dekoraci či kytici. přesně podle Vašeho přání a my Vám ji s láskou připravíme.


Hračky U Krtečka

1. Máje 108, 385 01 Vimperk. Telefon: 601 564 581, FB Hračky U Krtečka

Děkujeme za Vaši přízeň a budeme se těšit na Vaši návštěvu v našem hračkářství.

5. 8. 1997 byl dnem, kdy jsme otevřeli náš malý obchůdek. Myšlenka otevřít obchůdek s hračkami je snad sen každé maminky, která čeká miminko. Nám se to podařilo. Inspirací nám byla dcera Veronika i další malé děti a jejich radostné úsměvy. Dodnes se snažíme splnit přání malých, ale i velkých zákazníků. Letos to bude již 20 let,kdy jsme přivítali první zákazníky. Dnes má hračkárna novou tvář. Budeme pro Vás připravovat i eshop.
 
 

Pletení z papíru a háčkování

Jarka Dejmková

Pocházím z Prahy, ale již přes 40 let žiji v mém milovaném Husinci. Po celý svůj život, kam mi paměť sahá, se zabývám ručními pracemi, ať již je to pletení, háčkování,  vyšívání a ráda zkouším stále něco nového. Před zhruba šesti až sedmi lety jsem náhodou díky své kamarádce objevila pletení z papíru, které mne tak nadchlo, že se tomuto koníčku či spíše koni věnuji stále a stále mne baví. Je to koníček dosti náročný, tak věřím, že ruce budou sloužit dále a já se budu učit a učit. Jsem ráda, když se mé výrobky líbí a s radostí využívám maličkostí k obdarování mých blízkých i kamarádek a známých. 

Už těším na Pohodovou neděli. Přeji vám příjemný den.


Jezdecká společnost Fénix

Marcela a Veronika Budínských, Skláře, 385 01 Vimperk. Telefon: 601 564 581

Jezdecká společnost vznikla v roce 1997 za účelem sdružovat lidi, kteří se zajímají o koně a jezdectví. Postupem času se přidaly i zážitky z jezdeckých závodů. Intenzivní práce a láska ke koním a jezdeckému sportu vedla k zaslouženým úspěchům na kolbišti.

Hlavní motivací mi byla dcera Veronika, která mi dala vytrvalost a sílu. Naším heslem je, „bez práce nejsou medaile.“ Proto se našim koním a svěřencům věnujeme s velkým nasazením a srdcem. Pořádáme také jezdecké soutěže a na závěr sezóny Hubertovu jízdu. Na našem kolbišti pořádáme také další akce, jako např. hasičské soutěže pro děti a dětské dny. Věříme, že v nadcházející sezoně Vám předvedeme, co se v nás doopravdy skrývá.

Winston Churchill řekl: "Žádná hodina života není ztracená, pokud je strávená v sedle." Vyzkoušejte si i Vy, co je na tom pravdy.

Fotky, na kterých jsou Marcela Budínská a její dcera Veronika Budínská, vznikaly v průběhu posledních 20 let. Hezký pohled do osobní historie obou jezdkyň i jejich Jezdecké společnosti Fénix Skláře.

 
 
 

Kavárna ve Skále

Jitka Kováříková, Michaela Černá, Pivovarská 61, 38501 Vimperk. Telefon: 776 132 372, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dlouhá léta si každá z nás pohrávala s myšlenkou otevřít kavárnu, místo, kde by se lidé scházeli na kus řeči, mohli posedět nad šálkem dobré kávy nebo při sklence vína a na chvíli zapomenout na svět za dveřmi. Jednoho dne se naše cesty, sny a vize sešly, a tak Vás zveme na kus řeči. Těšíme se na Vás. Vaše Kavárna Ve Skále
Více zde: www.kavarna-ve-skale.cz


Květinářství - Eva Hodinová

1. máje 74/1, 385 01 Vimperk. Telefon: 388 414 171

Květinářství paní Hodinové patří pod její zahradnictví. Kromě vimperské prodejny provozuje jěště jednu ve Lčovicích. Kromě květinové vazby Vám může vyrobit různé interiérové dekorace, suché vazby, osazení truhlíků a zahradnické práce. Její vimperská prodejna je v bývalém domě služeb.
Na Pohodové neděli bude mít stánek.


Knihkupectví - Marie Pešková

Pivovarská 61/16, 385 01 Vimperk. Tel. 607 849 510, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Knihkupectví Marie Peškové je v provozu od roku 1992. Již přes dvacet let v něm můžete najít dobré čtení, kuchařky, kalendáře a všechno ostatní, co k dobrému obchodu s knihami jednoduše patří.

Těšíme se na Vaši návštěvu.


Korálkové šperky - Marcela Vlčková

Marcela Vlčková bude mít na Pohodové neděli stánek.

Říká: "Vyrábím šité korálkové šperky pro radost a ozdobu žen. Každý kousek je originál, ručně šitý a vymýšlený. Nikdy se nepotkají dvě ženy se stejným šperkem.
Nevím, co víc dodávat, dál se musí prohlížet."


Ruční tkaní

Mirka Fridrichová Kunešová, Adresa: Mírová 453, 385 01 Vimperk. Ateliér: Husova 14, 384 21 Husinec. Telefon: 603 892 434, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,  www.kunesova.cz.

V Cihelně se bude i tkát. Budete si moci vyzkoušet, jaké to je vyrobit 10 cm textilie. Ověříte si, jestli se vám povede nějaký vzor a kolik to dá práce, když nepracuje stroj, ale vy. Ostatně víte vůbec, jak se dřív tkalo? Útková nit je navinutá na cívce umístěné v člunku, který se původně prohazoval mezi osnovní nitě rukou a později přes tzv. pudítko, poháněné ručním tahem za šňůru nazývanou doják nebo cukátko… Teorii již znáte, teď praxe s Mirkou Fridrichovou Kunešovou :-).

Mirka se narodila se 8. listopadu 1949 v Lounech. Vystudovala Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy obory výtvarná výchova – čeština. Byla profesorkou výtvarné výchovy na Střední pedagogické škole a na Gymnáziu v Prachaticích. Věnuje se výtvarné tvorbě – malbě obrazů, nástěnné malbě, kresbě a tvorbě tapiserií.

Na Pohodové neděli bude mít tkalcovský stav a svůj malý stánek.


Move to Live - Dětské tance

Míša Sochová, Pivovarská 2, 385 01 Vimperk. Telefon: 775 115 059, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., www.fitnessvimperk.cz

Fitness centrum Move To Live se nachází v patře nad "restaurací MIŠ-MAŠ" - hlavní vchod je z parkoviště (bývalá tržnice).

 • dětské kroužky - tance, divadélko, angličtina
 • mimo jiné u nás najdete saunu a solárium
 • zónu zaměřenou na redukci nadváhy (nejen žen) Vacu Fit,Thermo Fit, Rolletic, Vibro Gym
 • skupinové lekce TRX, Cross fit Pump, Zumba, Step AE, TABATA, Bodyforming,HSSP, Zdravá záda

Máte také možnost využít služeb trenéra.


Obchůdek u Elenky

1. Máje 108, 385 01 Vimperk, Markéta Staňková o svém obchodě říká:

Otevřením svého vlastního obchůdku jsem si v květnu 2013 splnila sen. 
Sortiment  jsem přehledně roztřídila podle věku dítěte. Takže můžete jednoduše vybírat vždy z produktů odpovídající velikosti. Obléknete u nás nejmenší novorozeně i náctileté dítě. Prodáváme renomované anglické a evropské značky. V široké a ucelené nabídce najdete mimo jiné

 • Dětská trička, tílka, košile
 • Dětské kalhoty, kraťasy
 • Šaty, sukně
 • Mikiny, bundy
 • Plavky, čepice, obuv

Chcete mít při nakupování klid? Žádný problém. Součástí našeho obchůdku je i dětský koutek s hračkami a televizí. V nabídce také možnost zakoupení vlastního kočárku s vybavením. 
Nabídka našeho obchůdku zahrnuje dětské oblečení především těchto značek: Next, Adams, Zara, Nike, Primark, Adidas, Pimkie, Disney baby, Cherokee, Marks & Spencer, Mothercare, H & M, C & A, Lady Bird, Mimi Mode, Early Days, Lonsdale, George, Gap a další


Papírnictví a kancelářské potřeby – Irena Frajkorová

1.máje 74, 385 01 Vimperk. Telefon: 728 325 240

Prodej papírnického zboží a kancelářských potřeb.

Prodejna školních a kancelářských potřeb působí ve Vimperku již více jak patnáct let po reorganizaci společnosti ARX Prachatice. Realizujeme prodej školních a kancelářských potřeb i doplňkový sortiment jako jsou blahopřání do obálek, dárkové tašky a balicí papíry. Máme i doplňky na oslavy jako jsou čepičky, girlandy, kelímky, tácky, ubrousky apod.

Snažíme se preferovat české výrobce:

 • Aria Vyškov - dárkové zboží, přání, kalendáře
 • Bobo blok s.r.o  - výrobce sešitů, bloků, omalovánek, retro stylu
 • Centropen a.s. - popisovače, fixi Decor pen apod.

Dále nabízíme výrobky značek: Pilot pen (od Pilot pen - limitovaná edice Gumovací pero  1 plus 1  k desátému výročí tohoto pera na trhu a to za akční cenu, gelová pera atd.) Concorde, Centrum, Europen, Maped a řadu dalších.

Na Pohodovou neděli jsme si pro Vás připravili ukázku sortimentu s možností nákupu zde do vyprodání zásob nebo se budeme těšit, že navštívíte naši prodejnu Pivovarská 77, proti řeznictví u Ratajů.

Na našem stánku najdete Retro styl od firmy Bobo blok – bloky s magnetem, retro sešity, kalendáře, diáře a kalendáře a diáře od firmy Aria Vyškov.


Pizza da Niko

Nicola Schettini, Pivovarská 60/12, 385 01 Vimperk, 728 228 338

Niko připravuje každý den italská obědová menu. Pizzu i menu si můžete objednat po telefonu a pak jen vyzvednout. Jestli se vám nechce z domova, objednejte si ji domů. Jak skvěle Nikova jídla chutnají, si dobře pamatujeme ze Salenta. Náš telefon je 728 228 338. Dobrou chuť.


PP Styl – Pavlína Pankratzová

Rožmberská 6, 385 01 Vimperk

Najdete nás v nově otevřené prodejně v centru Vimperka. Nabízíme dámské a pánské značkové oblečení, volnočasové i společenské šaty, podprsenky, spodní prádlo a módní doplňky. Najdete u nás oblečení od značek Heavy Tools, Axello, Jopess, Modestia, Litex, Triola, Andrie, Dorina, Earth a jiné. Máme pro Vás připravené i dárkové poukazy. 

Dobrou náladou a milou atmosférou Vám zpříjemníme nákupy v našem obchůdku. 

Těšíme se na Vaši návštěvu.


Shari designer

Bižuterie a šperky budou mít na Pohodové neděle velké zastoupení. Pod značkou Shari designer je vyrábí Šárka Řezníková. O sobě a o své tvorbě říká: "Jsem rodačka z Vimperka. Od mala mně fascinoval svět umění a módy.

Vždycky jsem chtěla být originální a extravagantní. Ráda zkouším nové věci a proto jsem se chopila příležitosti a vytvořila firmu Shari designer- háčkované a desingové šperky. Každý šperk je vytvořen jako příběh, který píšete vy sami. Jsou v nich city, nálady, osobní zkušenosti i velké naděje a sny...


Sport Shop - Stanislava Fritzová

1. Máje 108, Vimperk 385 01. Telefon: 603 583 606, 777 066 359, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., www.sport-kvilda.cz

Firma Sport 11 Šumava s r.o. začínala ve Kvildě v roce 1999 pod názvem SPORT Kvilda. Začínalo se téměř od nuly s minimálními finančními prostředky se skromným sortimentem. Protože jsme neznali, co a jak prodávat, vyvíjelo se všechno hekticky a dle přání zákazníků. Pronajali jsme si malý nevyužitý nebytový prostor patřící k prodejně potravin ve Kvildě a postupně jsme ho zařizovali a vybavovali zbožím. 

Jelikož byla v té době Kvilda hodně navštěvována turisty, tak to byl správný krok. Sortiment zboží vlastně určovali zákazníci, kteří projevili zájem o koupi. 

Tak jsme nabízeli postupně velmi široký sortiment pro turisty, běžkaře, cyklisty a mnoho dalších aktivit zejména v oblasti technického oblečení, potřeb a výbavy pro pohyb v přírodě. Jelikož zájem zákazníků neustále stoupal a my jsme již neměli prostor pro další zboží, vznikl nový obchod nazvaný Obchod pro tebe. Ten se nachází v samostatné budově pod potavinami. 

Tak nabízíme v současné době zejména dětské oblečení, boty pro dospělé i děti, hračky a sportovní potřeby pro další sportovní aktivity. Je zde též zavedená půjčovna jízdních trekových kol Apache a půjčovna vybavení na běžkové lyžování. 

Třetí obchod vznikl ve Vimperku, jelikož zakladatelka obchodu je vimperská rodačka, tak má k tomuto městu citový vztah. Hledali jsme prostory k pronájmu, nejprve jsme byli dva roky proti autobusovému nádraží, ale prostor byl pro náš sortiment malý, tak se podařilo přemístit prodejnu do ulice 1. máje proti poště. 

Zde nabízíme sportovní technické oblečení pro dospělé i děti a dle poptávky se sortiment rozšířil o doplňky pro gymnastiku, fitness, floorbal, hokej, brusle, pinpong, tenis, šipky, in line brusle a mnoho dalších věcí. 

Zjistili jsme také, že ve Vimperku a okolí není nabídka kvalitní obuvi jak pro dospělé, tak děti včetně domácí obuvi, proto se sortiment rozšířil i tímto směrem. Nabízíme kvalitní outdoorovou i streetovou obuv pro děti a dospělé zákazníky.

Od 1. 1. 2018 se všechny 3 prodejny sjednotí pod jménem SPORT11ŠUMAVA s.r.o.

11 důvodů, proč u nás nakupovat

1. Rozsáhlý sortiment kvalitního zboží.

2. Poradíme kvalifikovaně s výběrem Vámi žádáného artiklu.

3. U nás se setkáte s ochotou a vstřícností.

4. Možnost výměny zboží bez problémů (v původním stavu).

5. Velká úspěšnost při vyřizování oprávněných reklamací.

6. Poctivé ceny

7. Slevový systém 5 % až 19 %

8. Prodejní doba bez polední přestávky

9. Při větším nákupu dáváme dárek 

10. Mimo prodejní dobu přijedeme, pokud potřebujete nakoupit v prodejně ve Vimperku.

11. Reagujeme na poptávku v mezích možností.

Pro větší pohodu zákazníků či jen návštěvníků nabízíme kávu, čaj a svařené víno za velmi příznivé ceny.
A proč to děláme? Protože nás těší narůstající zájem o náš sortiment a vracející se stálí spokojení zákazníci.
Váš SPORT11ŠUMAVA s.r.o. je tu pro Vás.


Spolek Slunečnice

1. máje 74, 385 01 Vimperk. Telefon: Jana Šabršulová - 774 966 533, Radka Furišová - 606 610 585.www.spolekslunecnicevimperk.webgarden.cz

I lidé s postižením mají stejné základní potřeby jako lidé bez postižení - chodit do školy se svými vrstevníky, mít smysluplnou práci, bezpečný domov, rodinu, přátele, mít možnost bavit se ve volném čase, prožívat běžné vztahy, ať už kamarádské či partnerské...

Získání a upevnění sociálních a pracovních dovedností, potřeba podpory při kontaktu s veřejností, potřeba být užitečný, mít pocit vlastní hodnoty, to jsou potřeby, jejichž naplňování není snadné v prostředí velkokapacitního pobytového zařízení ústavního typu. Proto Spolek Slunečnice reagoval na potřeby cílové skupiny osob s mentálním postižením, jejichž naplnění zvýší pravděpodobnost začlenění se do běžné společnosti, včetně pracovního uplatnění.
K naplnění svých potřeb potřebují tito lidé podporu a otevřenost společnosti, a to jim v našem spolku nabízíme.

Dílny jsou místem vzájemného setkávání lidí se zdravotním postižením s lidmi zdravými a to při společných pracovních činnostech, kde tito lidé získávají nové zkušenosti a dovednosti.
Vyškolení pracovníci nabízejí uživatelům dílen především vstřícné pracovní prostředí s přátelskou domácí atmosférou, individuálním přístupem a respektováním jejich přání a potřeb.
...chceme být s vámi, buďte s námi...

 

Textil – Tvůj styl

Pivovarská 60/12, 385 01 Vimperk. Tel.: 775 024 595

Na akci Pohodová neděle Vám chceme představit vimperskou prodejnu s textilem TVŮJ STYL, která nabízí dámské společenské a volnočasové šaty ve velikostech 36-52. Najdete u nás i bolerka, formující prádlo, společenské kabelky a punčocháče různého druhu.
Nabízíme i dívčí a chlapecké modely pro nevšední příležitosti.
U nás najdete také pevné dámské kalhotové leginy,  termo leginy ve více provedeních od kvalitní italské firmy Paulo Connerti.
Ohřejete se v našich bundách a kabátech.
Všechno oblečení můžete doplnit kabelkami z různých materialů, peněženkami, rukavicemi, deštníky, čepicemi a šálami.
Oblékneme vás i v noci. Máme velký výběr nočního prádla, košilek a pyžam z bavlny,viskózy a saténu.
Najdete tu i něco pro pány. Můžete jim udělat radost barevnými ponožkami, deštníky, peněženkami, rukavicemi a šálami.
Dovolujeme si Vás pozvát na vánoční nákupy. Jestli nevíte, co by si Vaši blízcí přáli, jsou tu pro vás připravené i dárkové poukazy.
Těšíme se na Vaši náštěvu v Pivovarské ulici.

Tým prodejny TVŮJ STYL

 

 


Trafika CAMELIE - Světlana Kysilová

Pivovarská 2, 385 01 Vimperk. Telefon: 607 681 897, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jsme největší trafikou ve Vimperku. Najdete nás v centru města, v ulici Pivovarská. Kromě hlavního sortimentu trafiky, jako jsou tabáky, cigarety, kuřácké potřeby, časopisy a denní tisk, nabízíme také přání, pohledy a známky, SIM karty od všech operátorů, kalendáře, alkoholické i nealkoholické nápoje, žvýkačky a cukrovinky, dárkové předměty jako zapalovače, ručně balené doutníky, dárkové tašky a balící papír na dárky, vodní dýmky a příslušenství k nim. V naší trafice máme také terminál Sazky, na kterém Vám můžeme dobít telefonní kredit, vsadit číselnou loterii, prodat losy a také můžete zaplatit své složenky.

Máme pro Vás otevřeno během pracovního týdne od rána do večera a o víkendu dopoledne.

Najdete nás také na facebooku na profilu Trafika Camelie.


VAVI

Pivovarská 475, 385 01 Vimperk. Telefon: 388 411 602, www.vavi.cz

Jsme česká firma, která pro Vás ve Vimperku šije košile a halenky. Konfekční i zakázkové.

Většinu svého času věnujeme tomu, abyste měli takové košile, jaké potřebujete a chcete. Doufáme, že Vám dělají radost stejně tak, jako nás baví pracovat pro Vás.


Zlatnictví – Anna Píchová

Rožmberská 71, 385 01 Vimperk

Hledáte zajímavý šperk či hodinky jen tak pro radost? Navštivte naše klenotnictví.

Zlatnictví – Anna Píchová – bylo otevřeno ve Vimperku v roce 2014. Ve světě šperků se však pohybujeme již 18 let.
V naší prodejně v Rožmberské ulici nabízíme našim zákazníkům široký sortiment šperků ze zlata, stříbra, chirurgické oceli a přírodních drahých kamenů v různých cenových relacích. V našem sortimentu nechybí velký výběr hodinek různých značek a samozřejmě i rozličné nástěnné hodiny. Zajišťujeme kompletní zlatnický a hodinářský servis. Provádíme zlatnické a hodinářské opravy.

Dále nabízíme zakázkovou výrobu šperků včetně snubních prstenů.

Snubní prsteny je možno vyrobit ze žlutého, bílého nebo červeného zlata, možná je i kombinace lesklých a matovaných ploch. Umíme vyrobit snubní prsten dle předlohy zákazníka. Na snubní prsteny je možno vyrýt jména novomanželů, datum svatby, ale i jiná slova.

Nevíte si rady s výběrem dárku pro Vaše nejbližší? Nabízíme řešení v podobě praktických dárkových poukázek.

 

 

 

Telefon
+420 775 559 989
Adresa
Vimpersko z.s.
Hrabice 53
385 01 Vimperk
Bankovní spojení
115-4617500257/0100
05906334